דרכון פורטוגלי | הוצאת דרכון פורטוגלי בקלות - עו"ד תותי אשבל
דרכון ספרדי למגורשי ספרד

דרכון פורטוגלי

דרכון פורטוגלי
4.02 (80.42%) 662 votes

פורטוגל מצטרפת לשכנתה הספרדית ומאפשרת את חזרת היהודים המגורשים לפורטוגל. החל מתאריך 1.4.2015 מאשרת ממשלת פורטוגל ליהודים אשר גורשו מספרד במאה החמש עשרה קבלת דרכון פורטוגלי.

יתרונות בהוצאת דרכון פורטוגלי

הוצאת דרכון פורטוגלי מאפשרת תנועה חופשית בכל מדינות אירופה, כניסה לארצות הברית ללא ויזה ומקל ומאפשר כניסה למספר מדינות נוספות שקשה או בלתי אפשרי להיכנס אליהן עם דרכון ישראלי או אפילו עם דרכון מזרח אירופאי, כמו למשל לאי באלי באינדונזיה, אם אתם רוצים לצלול באי ולהיכנס בכלל לאינדונזיה, באמצעות אזרחות פורטוגלית תוכלו לעשות את זה. בנוסף, אזרחות פורטוגלית מאפשרת לך ללמוד במוסדות אקדמאים אירופאים בכלל ופורטוגלים בפרט בשכר לימוד נמוך מאוד ואפילו במקרים רבים ללא כל עלות. אם אתם צאצאים למשפחות אשר גורשו מספרד ו/או פורטוגל (תלוי בשנת הגירוש), אתם זכאים לדרכון פורטוגלי.

פורטוגל וספרד הצטרפו לאיחוד האירופאי בשנת 1,986 מספר שנים לפני הצטרפות מדינות מזרח אירופה, לכן לדרכון הפורטוגלי נקודות זכות גבוהות יותר אל מול הדרכון המזרח אירופאי.

צרו קשר עוד היום ע"י הכנסת מספר פרטים בצד שמאל ובידקו האם אתם זכאים להוציא דרכון פורטוגלי, למשרדינו ישנה שלוחת משרדים בפורטוגל, הבקיאים ביותר בנבכי החוק הפורטוגלי, משרדינו ייצג אתכם בהצלחה מול הרשויות בפורטוגל, ידלג על מכשולי הבירוקרטיה וילווה אתכם עד להוצאת הדרכון הפורטוגלי המיוחל.

דגל פורטוגל

מהם הדרכים לקבל דרכון פורטוגלי?

החוק מעניק זכאות לכל מי שיוכיח שהוא מגיע מהמדינות שאליהן הגיעו יוצאי ספרד ופורטוגל לאחר הגירוש במאה החמש עשרה כמו יהודי טורקיה, יוון, בולגריה, מרוקו, אלג'יריה לוב ומצרים. גם בין יהודי הולנד וקהילות ספרדיות ברומניה, בהונגריה ואפילו בהמבורג בגרמניה אפשר למצוא יהודים עם שמות משפחה בניחוח ספרדי פורטוגלי. כיום ניתן לקבל את הדרכון הפורטוגלי גם במידה ואינך יהודי, אבל קיימת חובת ההוכחה לקשר ולזיקה שלך למגורשי ספרד.

דרכון פורטוגלי ואזרחות פורטוגלית במהירות וקלות

משרדינו פועל בשיתוף פעולה מלא עם הקהילות היהודיות בפורטוגל. אנו מוכיחים לראשי הקהילה את הקשר שלכם ליהדות פורטוגל כמגורשי ספרד.  אם אכן, ייווכחו ראשי הקהילות כי יש לכם קשר ליהדות פורטוגל, הם ינפיקו אישור המקובל על הרשויות בפורטוגל ויהיו לעזר עד להוצאת דרכון פורטוגלי המיוחל ואזרחות פורטוגלית.

משרדינו מגיש את בקשתכם עם גנאלוגיים מומחים בתחום זה, בצירוף הוכחות לקשר ההיסטורי, הגנאלוגי ותרבותי של המבקש אל יהדות פורטוגל מעת הגירוש במאה החמש עשרה.

 • לאחר מפגש ראשוני עם חברתנו, אנו יכולים לדעת ע"פ שמות המשפחה ומסמכים שאותם נבקש שתביאו איתכם, האם בהתאם למסמכים, אין סיבה שלא תקבלו את האזרחות הפורטוגלית, במידה ואתם מתאימים ואנו לא נצליח לספק את אישור הקהילה היהודית – מתחייבים להחזר כספי מלא !!!
 • הדרכון הפורטוגלי הוא פועל יוצא של האזרחות עצמה ! האזרחות תקפה לכל החיים, הדרכון תקף לחמש שנים, ניתן לחדשו בקונסוליה בישראל או בליסבון בפורטוגל, לפי בחירתכם. כך או כך האזרחות שתקבלו תקפה לכל החיים.
 • ניתן לקבל 2 אזרחויות שונות, כלומר החוק מאפשר אזרחות פורטוגלית בנוסף על האזרחות הישראלית ולא קיימת מניעה לכך.
 • לא ניתן להעביר את האזרחות מאב לבן ו/או מאם לבן, כל אדם צריך לעבור אישור מחדש על מנת לקבל אזרחות.
 • אשה ממוצא אשכנזי הנשואה לבעל ממוצא ספרדי הזכאי לאזרחות פורטוגזית / פורטוגלית, זכאית לקבלת אזרחות והוצאת דרכון לאחר מינימום שלוש שנות נישואין, כמובן גם הפוך, אשה ממוצא ספרדי הנשואה לבעל ממוצא אשכנזי, הבעל יהיה זכאי לקבלת אזרחות לאחר מינימום שלוש שנות נישואין. 

החוק מציין רשימה של שמות משפחה האופיינים ליהודים צאצאי מגורשי פורטוגל החיים בקהילות שונות בעולם כמו לדוגמא פינטו, סוארס, וקסטרו. רשימת השמות היא חלקית, וגם אם שם משפחתך נמצא ברשימה, זו עדיין אינה הוכחה מספקת להכרה בקשר הנדרש.

החוק מונה נתונים נוספים העשויים להעיד על הקשר לקהילה הפורטוגזית כמו אישור חברות מקהילה יהודית ברחבי העולם בעלת מאפיינים של יהודי פורטוגל על מנת להוציא אזרחות פורטוגזית.

החוק מאפשר לרשויות הפורטוגזיות להיוועץ בקהילות היהודיות כדי לקבל החלטה באשר לכל מועמד.

דרכון פורטוגלי ואני, מה הקשר?

 • כאמור, אחד האלמנטים המרכזיים להוכחת הקשר הוא שם המשפחה. ממשלת פורטוגל פרסמה רשימה של שמות משפחה יהודיים אופייניים למגורשי פורטוגל. אם שם משפחתכם נמצא ברשימה, זהו צעד חשוב להוכחת הקשר, אך עדיין אינו מספיק.
 • אנו נמציא עבורכם אישור על חברות בקהילה יהודית, בכל מקום מחוץ לפורטוגל, קהילה המשמרת את מנהגי התפילות ואת המסורת של יהודי פורטוגל.
 • המצאת הוכחות לקשר עם הקהילה היהודית בפורטוגל בעבר באמצעות פסקי דין רבניים, ספרים, מחקרים, כתובות או כל מסמך אותנטי היכול להעיד על הקשר לצאצאי יהדות פורטוגל.
 • הוכחת צאצאות באמצעות מחקר גינאולוגי הכולל שרטוט של עץ יוחסין המפרט את שורשי המשפחה עד למאה החמש עשרה או קרוב אליה ככל האפשר.

 

מלאו מספר פרטים ליצירת קשר ונחזור אליכם במהירות!!!

 • בדוק זכאות לדרכון אירופאי ספרדי או פורטוגלי לך ולמשפחתך
  חייג עכשיו: 03-6228080
  או השאר פרטים ונחזור אליך:

  שם

  טלפון

  מייל

 • צל
 •  

 • צל

  © כל הזכויות שמורות לתותי-אשבל - משרד עו"ד להוצאת דרכון ספרדי / אקסטרה קידום ושיווק באינטרנט